SLEDUJTE AKCE - BONUSY: K 1 box po 6 ks 60 ml, ke 2 boxům po 6 ks 360 ml roztoku zdarma - Roztoky Queens Unica nebo Queens Uniyal Hyaluron výhodně - SLEDUJTE AKCE - BONUSY

Kontaktní čočky Olomouc
 

O nás

O nás:

 

Internetový obchod e-kontaktni-cocky je jednou z větví české rodinné oftalmologické  firmy, která se podnikáním v oblasti kontaktních čoček zabývá již od roku 1997 (provozujeme optiky, máme pracoviště optometrie - nestátní zdravotnické zařízení,  zajišťujeme mimo jiné i prodej speciálních čoček oftalmologům), takže máme v tomto oboru velké zkušenosti.  Sortimentu čoček perfektně rozumíme a máme pro tento obor vynikající zázemí v podobě týmu specialistů. Internetový obchod e-kontaktni-cocky.cz jsme založili v roce 2010, jako doplněk služby našim klientům. V současné době začínáme nabízet kontaktní čočky i na Heuréce. Především svým přístupem a znalostmi oboru, snahou vyřešit jejich oftalmologické problémy si získáváme stále další spokojené zákazníky. Máme rozsáhlý sklad jak kontaktních čoček, tak roztoků, takže ve většině případů objednávky zákazníků vykrýváme obratem.

 

Co jsou naše priority:

 

Naší prioritou je především spokojenost zákazníků. A to spokojenost nejenom s našim internetovým prodejem, ale i s naší obchodní filosofií a celkovým přístupem k nakupujícím. Jsme schopni vám poradit a pomoci řešit jakýkoliv problém, týkající se nošení kontaktních čoček. Můžete s námi konzultovat své dotazy. Jsme také schopni vám v případě potřeby doporučit nejbližšího kontaktologa, na kterého se můžete obrátit. V našem internetovém obchodě se snažíme nabídnout zákazníkům co nejlepší ceny, nebo co nejvýhodnější nákup. Víme, že každého potěší, když dobře nakoupí. Proto dáváme našim klientům k nákupu čoček zdarma roztoky a jiné bonusy, takže pro zákazníka je nákup u nás často výhodnější, než nákup u nejlevnějších prodejců.

 

Co vám můžeme nabídnout? Čím se lišíme od jiných ?

 

Nabízíme vám široký sortiment kontaktních čoček a roztoků a to nejenom těch typů, které dostanete kdekoliv. Kromě běžného sortimentu (čočky firem Ciba Vision, Johnson + Johnson, Cooper Vision, Bausch + Lomb a dalších), prodáváme i čočky a roztoky, které máme v internetovém prodeji exkluzivně jenom my, (viz úvodní strana, heslo „Exkluzivní čočky“, jinak je koupíte pouze u očních lékařů, nebo ve vybraných optikách. Jsou to pečlivě vybrané a prověřené typy vysoce kvalitních kontaktních čoček od renomovaných výrobců, které dovážíme z Velké Británie, Nizozemí, Německa, a dalších zemí. Mezi nimi jsou i čočky, které nesou ocenění britské královny Alžběty, které je udělováno nejlepším  britským produktům (např. čočky Ultrawave). Vynikající jsou také námi dovážené roztoky z Itálie (Queens Unica, Queens Uniyal), nebo další produkty, které exkluzivně dostanete jen v našem internetovém obchodě.

 Nabízí vám váš optik stále stejné typy čoček a roztoků, které dostanete všude? „Nejprodávanější“ – nemusí vždy nutně znamenat „nejlepší“. Máte možnost se o tom prostřednictvím námi nabízených exkluzivních oftalmologických výrobků přesvědčit.

 

Provozovatel internetového obchodu e-kontaktni-cocky.cz:

 

      Dr. Marie Tomančáková

      Sídlo firmy a fakturační i reklamační adresa:

      Holubova 9, 77900 Olomouc

      IČ: 73965031 DIČ: CZ445702429     

      Číslo účtu: 2800745595 / 2010    

Tel: 604 269 446

Email:

 
Celkem za: 0,-

akce-bonusy

Akce č. 1: K čočkám roztok ZDARMA
Zdarma 360 ml roztoku ke 2 boxům / 6ks kontaktních čoček.
Zdarma 100 ml roztoku k 1 boxu / 6ks kontaktních čoček.

Akce č. 2: 2 + 1 roztok ZDARMA
Ke 2 roztokům 360 ml Queens Unica nebo Queens Uniyal Hyaluron 1 roztok 360 ml navíc zdarma.

logo1
logo2
logo3
logo

Spolupracujeme: