O nás

Internetový obchod e-kontaktni-cocky je jednou z větví české rodinné oftalmologické firmy, která se podnikáním v oblasti kontaktních čoček zabývá již od roku 1997 (provozujeme optiky, máme pracoviště optometrie - nestátní zdravotnické zařízení, zajišťujeme mimo jiné i prodej speciálních čoček oftalmologům), takže máme v tomto oboru velké zkušenosti.  Sortimentu čoček perfektně rozumíme a máme pro tento obor vynikající zázemí v podobě týmu specialistů. Internetový obchod e-kontaktni-cocky.cz jsme založili v roce 2010, jako doplněk služby našim klientům. V současné době začínáme nabízet kontaktní čočky i na Heuréce. Především svým přístupem a znalostmi oboru, snahou vyřešit jejich oftalmologické problémy si získáváme stále další spokojené zákazníky. Máme rozsáhlý sklad jak kontaktních čoček, tak roztoků, takže ve většině případů objednávky zákazníků vykrýváme obratem.

Co jsou naše priority:

Naší prioritou je především spokojenost zákazníků. A to spokojenost nejenom s našim internetovým prodejem, ale i s naší obchodní filosofií a celkovým přístupem k nakupujícím. Jsme schopni vám poradit a pomoci řešit jakýkoliv problém, týkající se nošení kontaktních čoček. Můžete s námi konzultovat své dotazy. Jsme také schopni vám v případě potřeby doporučit nejbližšího kontaktologa, na kterého se můžete obrátit. V našem internetovém obchodě se snažíme nabídnout zákazníkům co nejlepší ceny, nebo co nejvýhodnější nákup. Víme, že každého potěší, když dobře nakoupí. Proto dáváme našim klientům k nákupu čoček zdarma roztoky a jiné bonusy, takže pro zákazníka je nákup u nás často výhodnější, než nákup u nejlevnějších prodejců.

Co vám můžeme nabídnout? Čím se lišíme od jiných ?

Nabízíme vám široký sortiment kontaktních čoček a roztoků a to nejenom těch typů, které dostanete kdekoliv. Kromě běžného sortimentu (čočky firem Ciba Vision, Johnson + Johnson, Cooper Vision, Bausch + Lomb a dalších), prodáváme i čočky a roztoky, které máme v internetovém prodeji exkluzivně jenom my, (viz úvodní strana, heslo„Exkluzivní čočky“, jinak je koupíte pouze u očních lékařů, nebo ve vybraných optikách. Jsou to pečlivě vybrané a prověřené typy vysoce kvalitních kontaktních čoček od renomovaných výrobců, které dovážíme z Velké Británie, Nizozemí, Německa, a dalších zemí. Mezi nimi jsou i čočky, které nesou ocenění britské královny Alžběty, které je udělováno nejlepším  britským produktům (např. čočky Ultrawave). Vynikající jsou také námi dovážené roztoky z Itálie (Queens Unica, Queens Uniyal), nebo další produkty, které exkluzivně dostanete jen v našem internetovém obchodě.

 Nabízí vám váš optik stále stejné typy čoček a roztoků, které dostanete všude? „Nejprodávanější“ – nemusí vždy nutně znamenat „nejlepší“. Máte možnost se o tom prostřednictvím námi nabízených exkluzivních oftalmologických výrobků přesvědčit.